Menu Close

Dzieci

Jesteśmy służbą dziecięcą dla dzieci od 2 roku do 12 roku życia.
Przygotowujemy dzieci do wzrastania w poznawaniu Boga i mocnego, zwycięskiego życia pełnego wiary!

Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwa dla dzieci!
Nabożeństwa odbywają się w tym samym czasie co spotkania Kościoła w osobnej sali przygotowanej zgodnie z potrzebami dzieci w każdym wieku. Dzieci w wieku szkolnym otrzymują świadectwo uczestniczenia w zajęciach religii uznawane przez szkoły podstawowe i średnie.

Dzieci w wieku 0-2 „Dreptusie”

Najmłodsze dzieci w trakcie nabożeństw znajdują się pod opieką dyżurujących rodziców. Przygotowaliśmy dla nich miejsce do spania i pokój do zabawy dla dwulatków. Sala dla tej grupy wiekowej jest wyposażona w sprzęt, umożliwiający rodzicom słuchanie nabożeństwa z głównej sali.

Dzieci w wieku 2-5 „Mali Odkrywcy”

Dzieci do piątego roku życia zaczynamy wprowadzać w modlitwę, uwielbienie Boga oraz słuchanie Słowa Bożego. Zajęcia wsparte zabawą i aktywnościami plastycznymi mają na celu przygotowanie ich do wzrostu duchowego i przejścia do następnej grupy wiekowej.

Dzieci w wieku 6-12 „Dzieci w Akcji”

Ta grupa wiekowa aktywnie uczestniczy w życiu Kościoła – bierze udział poście, dziecięcej modlitwie wstawienniczej, w wyjazdach i ewangelizacjach, daje ofiary i dziesięciny. Dzieci w tym wieku poznają Słowo Boże, uczą się modlitwy, uwielbienia, szacunku do autorytetów i do domu Bożego. Stają się uczniami Pana Jezusa, gotowymi do tego, aby usługiwać w swoim środowisku. Uczestniczą w nagraniach programu dla dzieci „Dzieci w akcji”, inspirując dzieci z całej Polski do życia pełnego pasji dla Pana Jezusa.

Lider, Ela Panek

wieloletni pedagog i wychowawca wraz z grupą nauczycieli

Dzieci w wieku 6-12 „Dzieci w Akcji”

Zapraszamy dzieci i rodziców do oglądania programów na naszym kanale YT. Pokazujemy, jak uwielbiać Boga, jak czerpać z Bożego Słowa, jak się modlić. Zobaczycie prawdziwe życie z Bogiem dzieci, które mają 6,8, 11 lat!

ODWIEDŹ KANAŁ

X