Menu Close

SOUND OF GLORY

NOC W KOŚCIELE

28 MARCA 202 GODZ. 20:00

MODLITWA | MUZYKA | UWIELBIENIE

Zapraszamy na niezwykłą noc w Kościele Chwały!

W sobotę 07.12. od godz. 20:00 serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym otwartym wydarzeniu organizowanym dla mieszkańców Warszawy z cyklu „Noc w kościele.” Tym razem z udziałem gościa specjalnego Nobina Samsona. „Jest siła! Jest moc!” to hasło przewodnie wydarzenia. Może nie znasz jeszcze Boga? Albo nawróciłeś się wiele lat temu i czujesz, że twoja relacja z Jezusem wymaga głębokiej naprawy i oczyszczenia? Przyjdź  i skorzystaj z okazji, by osobiście poznać Boga. Rozpal w sobie na nowo pasję dla Bożych rzeczy. Weź swój przełom w każdej dziedzinie życia!

W programie:

  • żywiołowa muzyka pełna radości i energii
  • fascynujące historie działania Bożego
  • modlitwa, która przyniesie odpowiedź na twoje potrzeby

Z udziałem:

  • Sound of Glory – zespół uwielbienia Kościoła Chwały. Słuchając ich uwielbienia, możesz doświadczyć realnej obecności Ducha Świętego, wolności i radości.
  • Nobina Samsona – założyciel i pastor dynamicznie rozwijającego się kościoła New Dawn w Londynie jest jednocześnie uznanym, międzynarodowym mówcą w służbie proroka. Powołany przez Boga, by wprowadzał kościół w rzeczywistą obecność Ducha Świętego, od lat, podróżując po całym świecie, usługuje słowem proroczym i uzdrowieńczą mocą Boga. Pomimo młodego wieku, dysponuje szerokim doświadczeniem, ucząc i udzielając ze swego daru innym liderom i przywódcom chrześcijańskim.

Zapraszamy Wszystkich przyjaciół i sympatyków oraz każdą osobę, która chciałaby nas bliżej poznać.Miejsce:
Siedziba Kościoła Chwały w Warszawie, ul. Skibicka 5Wstęp wolny!Informacje i kontakt:
biuro Kościoła Chwały:
Tel. (22) 846 87 59
Email: office@kosciolchwaly.pl

X